Doradztwo podatkowe w Warszawie – Zakres usług Viko

Biuro rachunkowe Viko z siedzibą w Warszawie kieruje swoją ofertę do firm, stowarzyszeń, spółdzielni mieszkaniowych, spółek oraz do Klientów indywidualnych prowadzących własną działaność gospodarczą. Obsługujemy Klientów z Warszawy, Legionowa, Piaseczna, Pruszkowa oraz okolic świadcząc usługi w zakresie rachunkowości i księgowości, a także doradztwa podatkowego. Zaprewniamy szeroki zakres usług księgowych i podatkowych świadczonych przez naszą kancelarię doradztwa podatkowego. Dzięki wykwalifikowanym doradcom podatkowym [http://viko.waw.pl/referencje/] z naszego biura, działanie Państwa firmy zostanie usprawnione w zakresie księgowości oraz rachunkowości.

W ofercie:


⇒ doradztwo podatkowe,
⇒ prowadzenie ksiąg handlowych (pełna księgowość),
⇒ prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów,
⇒ prowadzenie ewidencji dla podatników ryczałtowych,
⇒ sporządzanie raportów kasowych, sprawozdań rocznych oraz deklaracji do Urzędu Skarbowego,
⇒ pełna obsługa kadrowa i płacowa,
⇒ sporządzanie rozliczeń ZUS,
⇒ rejestracje działalności gospodarczych,
⇒ pozyskiwanie dotacji.

Doradztwo podatkowe


Działamy na podstawie wpisu na listę doradców podatkowych. Specjalizujemy się w obsłudze małych przedsiębiorstw o różnej strukturze i formie działalności. Nasza działalność jest ukierunkowana na doradztwo w zakresie problemów z prawem podatkowym i jego praktycznym zastosowaniem.

Zapewniamy kompleksowe prowadzenie księgowości. Na życzenie Klienta odbieramy dokumenty bezpośrednio z siedziby firmy bądź instytucji.

Reprezentujemy Klienta w kontaktach z instytucjami państwowymi (ZUS, Urząd Skarbowy, GUS).

 

 

pióro na kalkulatorze

logo